Потапенко Ганна Юріївна

Магістр психології, консультант у методі Позитивної кроскультурної психотерапії. Чому для мене важливо вкладати зусилля у створення Спілки молодих психологів та психотерапевтів?
З власного досвіду знаю, як іноді важко бути психологом. Адже люди по-різному ставляться до цієї професії: або не розуміють меж твоєї компетенції, прагнучи від тебе неможливого, або ж проявляють зневагу, говорячи, що це несправжня професія і можна бути психологом не маючи освіти. Гадаю, що не лише я зіштовхнулася зі стіною нерозуміння. Саме тому створення організації, що об’єднає в собі студентів психологічних спеціальностей, молодих спеціалістів, що тільки випустилися з Вишів та роблять перші невпевнені кроки у професійному становленні, а також фахівців з невеликим стажем роботи, було моєю метою вже протягом більш ніж трьох років.
Я впевнена, що наша справа необхідна молодим спеціалістам і разом ми зможемо наблизитися до створення міцного, психологічно освіченого суспільства. Це, як сніжний ком. Ми стали першою сніжкою, що буде зростати за рахунок приєднання нових членів команди. І, маємо надію, що невдовзі, принаймні громада нашого міста, буде знати хто такий психолог, не боятиметься звертатися до нього, а навпаки шукатиме його допомоги.
Я так впевнено кажу про те, що молодим фахівцям необхідна підтримка тому що, по-перше, сама пройшла цей тернистий шлях, а по-друге, вже займалася подібною діяльністю у молодіжному психологічному клубі «Арбуз». Тому з практики знаю, що студенти-психологи потребують простору для розвитку та росту, відкриті та вдячні за створення сприятливих умов.
Вірю, що кожен, хто приєднається до нашої ініціативи, матиме змогу підвищити рівень своїх теоретичних знань, вдосконалити практичні навички та просто долучитися до професійної спільноти, що вже є стимулом для розвитку. Приєднуйтесь, ми відкриті до співпраці!

Тел. 099 63 06 156