Сучасна шведська література для дітей

Дитяче читання відіграє важливу роль в житті дітей, набагато більшу ніж читання в житті дорослих. Книга, яку прочитали в дитинстві залишається в пам’яті, майже на все життя і впливає на подальший розвиток дитини. Із книг, які вони читають, вони дістають певне світосприймання, книги виробляють у них певні норми поведінки. 21 лютого у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного відбувся круглий стіл присвячений «Сучасній шведській літературі для дітей».

Представникам нашої громадської організації Литвишко Анні та Нещетній Катерині пощастило бути на нього запрошеними. У ході круглого столу презентували шведську дитячу та підліткову літературу, в якій розкриваються актуальні теми сімейних цінностей та статевого виховання дітей.

Питанням статевого виховання, так чи інакше, цікавляться всі батьки. Кожна дитина проходить етап статевої ідентифікації, зацікавленості питаннями звідки з’являються діти та тем кохання і першого сексуального досвіду. На кожному віковому періоді завданням батьків є допомога у пошуку і знаходженні відповідей навіть на найскладніші запитання. У цьому може допомогти книга, яка висвітлює ту чи іншу проблему, відповідно до вікових особливостей дитини.

Обираючи дитячу літературу, варто звертати увагу не тільки на вікові обмеження, але і на індивідуально-психологічні особливості саме вашої дитини. Для кращого засвоєння «уроків», які може надати книга, варто її обговорювати та відповідати на запитання вашого чада.

Корисних та цікавих сімейних читань!

Добавить комментарий