«Безпечне місце»- вишкіл з комунікації та соціально-психологічного супроводу батьків, які втратили дитину

15-17 березня відбувся тренінг для тренерів «Безпечне місце», що проводила американська громадська організація «Life Perspectives» разом з ГО «Ранні пташки». Спеціаліст нашої громадської організації Савельєва Юлія була його учасницею.
На тренінгу обговорювалася і пропрацьовувалася важка і серйозна тема – перинатальні втрати. Як підтримати людину, яка зазнала таких втрат, як створити для неї «Безпечне місце» де вона могла б відкритися і поділитися своїм горем. Місце, де не буде осуду, чи знецінення втрати, будь то аборт, викидень, замерла вагітність, смерть дитини, безпліддя, невдалі спроби ЕКО.
У нашому середовищі не прийнято відкрито співчувати таким втратам, тобто ці втрати попадають в категорію так званого «безправного горя». І люди живуть тихенько, нікому про це не розповідаючи з травмою і болем у серці. «Life Perspectives» пропонує надавати емоційну підтримку таким людям, та навчає бажаючих правильно реагувати на втрату, біль людини. Саме цьому і навчалися учасники триденного тренінгу.
Нехай у Вашому житті не буде втрат, але якщо у вас щось трапилось — пам’ятайте, що завжди можете звернутися за допомогою.

Добавить комментарий